Galerija

Tauragėje vykusiame respublikiniame Lietuvos suaugusiųjų mokymo centrų kūrybinių darbų – koliažų konkurse-parodoje „Mano nepriklausoma Lietuva“, skirtoje atkurtos Lietuvos 100-mečiui paminėti, I gimnazijos klasės mokinys Aivaras Švagždys laimėjo pirmąją vietą, 8A ir IVM klasių mokinės Sandra Gudelevičienė ir Akvilė Jurkšaitė apdovanotos diplomais.

Centro muziejuje yra filmas „Julija Lapinskienė 1948-2016“. Norinčius filmą pažiūrėti prašome kreiptis į muziejų.

Balandžio 21 d. centro bendruomenės nariai  dalyvavo pilietinėje akcijoje „Darom  Marijampolė- 2018“. Už aktyvų ir nuoširdų dalyvavimą akcijoje buvo apdovanoti Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus padėka. Akciją inicijavo Mokinių taryba.

Centro abiturientai, laikantys technologijų mokyklinį brandos egzaminą, balandžio 18-19 dienomis pristatė baigiamojo darbo produktą.

Balandžio 3-6 d. skiriamos  Velykų atostogos visų klasių mokiniams. IV klasių mokiniams balandžio 9 d. skiriama viena papildoma atostogų diena už įskaitos laikymą.