Galerija

 

 …Toksai ruduo-eini ir grimzta žingsniai

    Į aukso kilimą, ataustą ilgesiu…

    Toksai ruduo, kad paprasčiausias žvilgsnis

    Atrodo gintaro lašais suvilgytas…

 

Tas nuostabus auksinis ruduo mokytojams kasmet atneša dovaną – Mokytojo dieną, išplėšia juos iš pilkos kasdienybės ir leidžia pasaulį ir šalia savęs esantį žmogų pamatyti kitoje šviesoje. Šią dieną užmirštami smulkūs konfliktai ir nuoskaudos – tampame vieni kitiems atlaidūs ir geri. Visai kaip J. Biliūno alegorinėje pasakoje apie Laimės žiburį – visi, mokytojai ir mokiniai, pasijuntame lygūs ir laisvi. Norisi atleisti, su pagarba žvelgti į tą, kuriam turėjai ne vieną priekaištą, o gal net ruošeisi apibarti. Gerai, kad yra šventės – jos suartina žmones, suburia juos, leidžia pasijusti pilnaverčiais, lygiateisiais bendruomenės nariais. Šiais mokslo metais centro mokiniai padovanojo mokytojams tikrai gražią šventę.

Akimirkos iš Mokytojo dienos

no images were found


 

Kaip ir kiekvienais metais rugsėjo 26-tą dieną, mūsų centre buvo paminėta Europos kalbų diena. Ši diena Europoje minima siekiant plačiau informuoti apie didelę Europos kalbų ir kultūrų įvairovę, paraginti bet kokio amžiaus žmones mokytis kalbų.

Sveikinimo kalbą pasakė ir savo įžvalgomis pasidalino pavaduotoja ugdymui Elena Sabaliauskienė. Ji trumpai papasakojo apie galimą kalbų atsiradimo istoriją, kalbų paplitimą, jų svarbą šiuolaikinėje visuomenėje. Anglų kalbos mokytoja Rimantė Šeškevičienė centro mokiniams ir mokytojams vedė viktoriną, kurios metu dalyvavusieji parodė geografijos ir kalbų žinias. Jie piešė Europos žemėlapį, rinko ilgiausią, mėgstamiausią kalbų žodį, bandė perskaityti greitakalbes įvairiomis kalbomis. Laimėtais prizais džiaugėsi ne tik mokiniai, bet ir mokytojai.

[Not a valid template]

 

Tegul mokykla būna vieta,

kurioje gera visiems kartu augti,

stiebtis, tobulėti, mokytis,

bendradarbiauti, planuoti ateitį.

Tegul visus vienija bendras tikslas –

Nuolatinis mokymasis.

Sėkmingų naujųjų mokslo metų!

Irena Poškevičienė (buvusi vyresnioji lietuvių k. mokytoja)

 

Akimirkos iš rugsėjo 1 dienos šventės.

The gallery was not found!